SÕIDUKI PIKENDATUD GARANTII

Garantii kaitseb Teid auto osade mittetoimimisega seotud remondikulude eest. Garantiid saab sõlmida autodele, milledel on kehtiv tootjagarantii ja garantii hakkab kehtima tootjagarantii lõppemise päevast. Rikete korral abistab Teid esindus, kellega sõlmisite garantii.

PIKENDATUD TOOTEGARANTII JA -KINDLUSTUS

Olemasoleva garantii pikendamine kuni viieks aastaks. Täiendav garantii hakkab kehtima koheselt pärast tootjagarantii lõppemist. See tagab kliendile kindlustunde veel pikemaks ajaks kaitstes toote tarbijat tootmisdefektide eest.
Kaitse ettenägematute õnnetusjuhtumite eest nagu näiteks veekahjustused, elektrikahjustused, toote kukkumine ja vargus. Kaitse kehtib kogu maailmas ja hõlmab laiaulatuslikku kahjukaitset. Toode on kaitstud alates ostu päevast ning pakub kliendile murevaba elu aastateks.

Miks pikendada sõiduki garantiid?

Kaitse ettenägematute kulude vastu — Ootamatu sõiduki rikke korral ei pea Te tegema suuri kulutusi, sest garantii juhtumite puhul teeme seda Teie eest.
Piiramatu arv tasuta remonte — Tasume Teie eest diagnostika, töö ja varuosade maksumuse garantii juhtumite korral. Teie sõiduk remonditakse professionaalselt tänu millele on Teil turvaline ja tehniliselt korras sõiduk.
Lisaväärtus, kui müüte oma sõiduki — Garantiiga sõiduk on tõestus hästi hooldatud autost ning on hea müügiargument. Garantii on seotud sõidukiga ja müümisel läheb edasi uuele omanikule.
Tasuta Autoabi sisaldub garantiis — Autoabi võimaldab esmast abi, s.h. puksiirabi kui sõidu jätkamine pole võimalik. Põhjused võivad olla n.t. tehniline rike, teelt väljasõit, rehvi purunemine vms.
Kehtib kõikjal Euroopas

Garantiid saab pikendada kuni läbisõiduni 150 000 km.

Jaguar
MyService
Land Rover
Nordauto
Lexus
MyService
Mercedes-Benz
Silberauto
Mitsubishi
Silberauto
Renault
City Motors
Seat
Topauto
Subaru
Autospirit
Suzuki

Topauto

Firmast

Warranty Insurance on 2015 aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev Finantsinspektsioonis registreeritud kindlustusagentuur. Oleme spetsialiseerunud erinevate tootekindlustuse lahenduste pakkumisele. Meie meeskond on väga pikaajalise kindlustuskogemusega nii Eestis kui rahvusvaheliselt.

Meie eesmärgiks on pakkuda oma tarbijatele muretumat elu, kus väikeste asjade pärast ei tule muret tunda ning keskenduda saab asjadele, mis on tõeliselt väärtuslikud.

Meeskond

Ando Kivilaid

Ando Kivilaid

Tegevjuht

+372 660 8888
ando@warranty.ee
Kaidi Kase

Kaidi Kase

Juhatuse assistent

+372 660 8888
+372 58547455
kaidi@warranty.ee
Marjanne Ani

Marjanne Ani

Sekretär (Lapsehoolduspuhkusel)

+372 660 8888
+372 58605490
marjanne@warranty.ee
Pille-Riin Kilter

Pille-Riin Kilter

Müügijuht (Lapsehoolduspuhkusel)

+372 660 8888
+372 53330619
pille@warranty.ee
Riina Lutto

Riina Lutto

Raamatupidaja

+372 660 8888
riina@warranty.ee
Niina Mets

Niina Mets

Raamatupidaja (Lapsehoolduspuhkusel)

+372 660 8888
niina@warranty.ee
Ra Mänd

Ra Mänd

Tarkvaraarendaja

+372 660 8888
ra@warranty.ee